Studio JOLIESSE - Zawiercie

STUDIO JOLIESSE–salon znajdujący się w samym centrum Zawiercia. To jedno z nielicznych miejsc, które proponuje swoim klientom profesjonalne i kompleksowe usługi z zakresu fryzjerstwa oraz kosmetyki.
COŚ DLA WŁOSÓW:
-śledzimy trendy ( nasi fryzjerzy biorą udział w międzynarodowych i krajowych szkoleniach, sesjach zdjęciowych i pokazach mody)
-kompleksowość ( oddając swoje włosy naszym wykwalifikowanym fryzjerom, masz pewność, że doradzimy, zadbamy, zaproponujemy jedną z usług: od strzyżenia, modelowania po fryzury okazjonalne, przedłużanie czy zagęszczanie )
-najlepsze kosmetyki ( pracujemy tylko na najlepszych markach takich jak: Wella, L'oreal, Schwarzkopf )

COŚ DLA CIAŁA:
-zabiegi pielęgnacyjne twarzy ( mikrodermabrazja, oczyszczanie twarzy, peeling kawitacyjny, eksfoliacja kwasami AHA, masaż skóry )
- paznokcie ( manicure, pedicure, zdobienie paznokci, przedłużanie )
-makijaż ( przy użyciu luksusowych marek tj. Lancome )
-body piercing

SOLARIUM
-łóżka stojące oraz leżące ( renomowanej marki Ergoline )


Dane teleadresowe - Studio JOLIESSE

Adres: Marszałkowska 26, Zawiercie
Telefon: 32 672 72 02

UWAGA, firma nie wstawiła linka zwrotnego!

Adres e-mail i strony www jest niewidoczny, ponieważ firma nie wstawiła linka zwrotnego do naszego katalogu.

Aby odkryć adres e-mail i www, prosimy umieścić w dowolnym miejscu na Państwa stronie następujący kod:

Strona na której Państwo umieszczacie link, musi być dokładnie ta sama którą określiliście w formularzu wpisu jako stronę Państwa firmy. Po wstawieniu kodu na Państwa stronę, prosimy o zgłoszenie kodu klikając: KOD ZOSTAŁ WSTAWIONY - CHCĘ WALIDOWAĆ LINK!. W wypadku świadomego usunięcia linka zwrotnego (co jest złamaniem umowy), informacje o Państwa stronie są automatycznie usuwane. Zapewnia to automatyczna moderacja co 48 godzin i ręczna, co ok. 2 tygodnie.